Halloweenská kniha, aneb "Neotvírat!" - 2.část

30. října 2010 v 21:42 | Foolish codger → Bláznivý podivín
"Nazdárek padavky!" řekla drsňácky Susan, čekali byste, něco milejšího, že? Ale Susan byla úplně jiná na dospěla a jiná na děti. Tahle holka byla jedna z těch, která se Willimu a Erickovi posmívala, proto Erick zareagoval: "Co tady chceš?"
"Nic tady nechcu, co bych tady v této barabizně dělala?" Susan si jen a jen stěžovala a Erickovi pořád vrtalo hlavou, jak se tahle holka může líbit jeho nejlepšímu kamarádovi, prostě to nechápal. V tom dívka sebrala knihu, kterou měl Erick v ruce a samozřejmě, že jí okomentovala: "Obal ošoupaný, nějaké vyryté kliky-háky, no prostě hrůza ... Heh, ani otevřít to nejde." Řekla poněkud namyšleně a blížila se k žebříku po kterém se leze z půdy dolů a na rozloučenou pověděla: "Čaute padavky a vraťte se  do své předešlé aktivity," nejprve si chlapci mysleli, že je to kladné rozloučení, ale pak to pochopili.
"Tak tady to máš a přijď zítra na koledu!" řekla maminka od Williama, Susan mávla rukou na rozloučenou a odešla, mezitím na půdě chlapci našli starý gramofón a na něm desku zpěvačky Edith Piaf. Kluci, ale vůbec netušili, kdo to je. V tom rázu přišla maminkaa začala na ně naštvaně řvát, že už měli být dávno dole, že jim krupicová kaše už chladne, samozřejmě, že se chlapci vymlouvali, že o ničem nevěděli, neboť jim to ani ta Susan nevyřídila. Kluci šli po schodech naštvaní, protože je maminka přerušila v jejich oblíbené činnosti, flákání. "Až to sníte, máte padla." Pověděla jim metaforicky maminka zrovna v okamžik, kdy měli plné ústa kaše, takže radostí zpívali v podání prskání.
"Dneska jsme si to náramně užili Ericku! Nezapomeň, že zítra jdeme koledovat, takže si to maximálně užijem." Povídal radostně Willy, když v tom Erick dodal: "Jasně, ale v noci po koledování si přečteme tu knihu," zvolal zvědavě Erick, ale William měl z toho špatný pocit. Po dlouhé povídání před domem se oba sousedi rozloučili.
"Krásné hvězdy, měkká postel, nejlepší kamarád, skvělá máma, první láska, no co si jiného můžu přát?" Řekl si před spaním Willy a chystal se spát, když tu slyšel z půdy klepání, ale řekl si, že to bude nějaká myš, tak si nasadil sluchátka a poslouchal, ale ve skutečnosti to byla tajemná kniha, která se záhadně otevírala a zavírala.
 


Anketa

Preferujete raději HALLOWEEN nebo DUŠIČKY?

DUŠIČKY 31.7% (26)
HALLOWEEN 24.4% (20)
oboje 26.8% (22)
ani jedno 17.1% (14)

Komentáře

1 Omen Omen | Web | 30. října 2010 v 21:49 | Reagovat

DOkonči to už ! :-D

A udelej si ten skype já se nudím voléééééééé xDDDDD Krom tohodle nemám co delat :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama