Červen 2010

Romance memories (1)

22. června 2010 v 21:57 | Foolish codger → Bláznivý podivín

 1.Kapitola

©Foolish Codger
Ahoj,  já jsem Rick Omenlin a je mi 17let, chci vám povědět příběh, který jsem zažil v 16-ti letech.  Dá-li se to tak říct, tak to byl jeden z mých nejúžasnějších, ale i nejhorších dnů, co jsem zatím zažil. Je to o mě a dívce, se kterou jsem s setkal na jednom ledovém kluzišti. Tak tedy začnu.
 Byla chladná zima a lidé si užívali posledního týdne zimního období. Já, jakožto člověk, který neumí bruslit, ale má rád zimu, tak se jde projít do zasněženého parku. V tom jsem zahlédl bílé světlo, říkal jsem si, jestli je to halucinace z té kamarádovi oslavy, ale to by bylo málo pravděpodobné, protože jsem nealkoholik, nebo jak chcete, abstinent. Ale to sem vůbec nepatří. Prostě jsem světlo přehlídl a šel jsem dál. Pak se objevilo nějaké dítě, a tak to začalo. Dítě běželo přímo ke kluzišti a ukazovalo na mě, ať jdu za ním. Prvně jsem nechtěl, ale jako by mi svědomí říkalo: "Pojď, je to tvůj osud."
 A pak se to vše seběhlo, dítě běželo ke kluzišti, kde bruslilo na svých ostrých hranách stovky lidí. Volal jsem hlasitě, ale nikdo neslyšel, a tak ho běžím zastavit, než udělá velikou chybu, avšak najednou se mi vypařilo před očima. Najednou jsem věděl, že svůj běh už neubrzdím, a tak byla jediná šance v mé zimní bundě, aby mě ochránila. Nakonec jsem vyvázl jen s pár modřinami. Když jsem konečně zmizel z pekelného klužiště plného lidí, tak přiběhla za mnou půvabná dívka s blonďtými vlasy, prvně jsem její příchod ke mně považoval za výhru v loterii, protože tzv. "ulovit," tak krásnou dívku je v dnešní době velmi cenné, ale nejspíše jsem si myslel moc, jelikož kráska ke mně přiběhla a žačala křičet: "Mladý pane! Co si o sobě vůbec myslíte?" Začala na mne řvát a já jen hloupě poslouchal. "A-ale to byl jeden veliký omyl! M-moc se v-vám za to omlouvám." Přestože jsem za to nemohl, tak ze mě vyhrkla tato slova. "No a co, že jste za to nemohl, když nemáte povinnou výbavu na klužiště, tak se k němu vůbec nepřibližujte! Je vám to konečně jasný?" kárala mě slečna. "O-ovšem." Řekl jsem a rychle odběhl zpět do parku. Na telě se mi pořád proháněla husí kůže z toho šoku, ale říkal jsem si pořád dokola, jak byla ta dívka překrásná.
 Když jsem se i nadále procházel parkem a šel jsem okolo klužiště, viděl jsem tam už a pouze překrásnou dívku, která mě tzv. "zdrbala." Její jedinečné piruety mě už dokonala zmátly, zdálo se mi, že začínám být na její vzhled a schopnosti závislý. Pak jsem několik týdnů sledoval tu dívku v tajnosti, jak jsem se přišel podívat další den, tak už slečna stála u toho stromu, odkud jí vždy sleduju. Loupala si nechty a netrpělivě klapala svou levou špičkou zimní boty o zem. Nakonec jsem se jí pokusil vyhnout a dělat že o ničem nevím. "Hej ty kluku! Jo myslím tebe, nedívej se na mě tak nevinně a pojď sem." Zavolala na mě, z toho se mi rozbušilo srdce, sice nevím jestli strachem nebo tím, že mě volá moje zatím vysněná holka.


Další díl →

Moje povolení

22. června 2010 v 20:07 | Foolish Codger → Bláznivý podivín
...
Mám povolení kopírovat a vkládat videa či informace od CosplayTeamBANG.
Mám povolení kopírovat od Zaxyss.

COSPLAY SHOP CZ / Cosplay obchody

15. června 2010 v 22:38 | Foolish codger → Bláznivý podivín |  Česká republika

MangaShop.cz

nejrozvinutější web pro všechny otaku, kteří mají rádi, jak cosplayování, tak mangu a různé doplňky. Můj názor: Když se podívám na ceny ostaních cosplay obchodů, tak je Mangashop nejdražší, ale zdá se mi nejvíce kvalitní, a proto se bojím objednat si věci z jiných obchodů, ale nechci zase dávat více peněz, než je to na jiných webech.

CosplayShop.cz

obchod, který teprve nedávno začal fungovat, zabývá se pouze prodejem cosplayů. Můj názor: Dle mého názoru, zde najdu některé věci, které jsou levnější, které se nikde jinde nenajdou, ale jsou tu i paruky, které mi připadají příliš předražené.

Draci-Kridlo.cz

tento obchod má dobré ceny a hodně zboží, cosplaye, doplňky, knihy a plno dalších věcí. Můj názor: Obchod je sice levný, ale nejsem si jistý tím, jestli obchod stále funguje.


Srovnání některých výrobků:

MangaShop.cz - 1249,-
Plášť Akatsuki B

CosplayShop.cz - 1100,-
Akatsuki plášťCosplayShop.cz - 150,-
MangaShop - 197,-
Čelenka - černa Akatsuki - Konoha


CosplayShop.cz - 250,-
MangaShop.cz - 237,-
Full Metal Alchemist Rukavice[3] RK |

15. října 2010 11:13

Na CosplayShop si dávejte pozor - objednáte zboží, zaplatíte a oni vám ho nedodají! A pak se všelijak vykrucují celé měsíce! Stejne zkušenosti mají s nimi mají i jiní lidé třeba na jejich účtu na aukru! Však se koukněte sami: http://aukro.cz/show_user.php?uid=17523328&type=fb_all

Czech Cosplay Teams (1)

10. června 2010 v 16:45 | Foolish codger → Bláznivý podivín |  Cosplay videa
Název: Czech Cosplay Teams (1)
Anime: žádné, je to cosplay českých skupin jedinců
Poznámky: je to jenom jedna polovina, dá-li se to tak říct :)Ptačí rodinka

5. června 2010 v 23:43 | Foolish codger → Bláznivý podivín |  Zvířata
foolish-codger.blog.cz
foolish-codger.blog.cz
foolish-codger.blog.cz
foolish-codger.blog.cz